Domů Rozhraní
Rozhraní veřejné komunikační sítě Internet Sedlčany

Společnost Lacina.cz s.r.o. oznamuje dle §73 odst. 7 a 8 zákona c.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, typy rozhraní veřejné komunikační sítě pro připojení přístrojů.

Rozhraní datových služeb

Rozhraní Tech. specifikace Konektor Standart konektoru
Ethernet 10/100/1000 Base-T IEEE, 802.3 RJ-45F ANSI/TIA/EIA-568-B, IEC 60603
Ethernet 100Base-LX IEEE, 802.3 Optický SC, LC/PC EIA/TIA-604
Ethernet 1000Base-LX IEEE, 802.3 Optický SC, LC/PC EIA/TIA-604

Datové služby jsou, nezávisle na použitých technologiích přenosových tras, předávány na rozhraních Ethernet.

Fyzická rozhraní odpovídají platným standardům a doporučením IEEE.

 
Th03as